Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Poleasingowy samochód ciężarowy do firmy

15 grudnia 2022 samochód ciężarowy do firmy


W obecnych czasach coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na wybór poleasingowych samochodów ciężarowych do firmy. Warto zapoznać się z głównymi zaletami takiego rozwiązania.

Szeroka oferta

Aktualnie na rynku dostępna jest bardzo szeroka oferta różnych modeli poleasingowych samochodów ciężarowych. W związku z tak dużą dostępnością pojazdów możliwe jest dokonanie wyboru samochodu, który będzie najlepiej odpowiadał potrzebom przedsiębiorstwa. Dobór ciężarówki do indywidualnych potrzeb firmy jest niezwykle istotny, ponieważ wpływa na realizację przez nią zleceń powierzonych od klientów. Dobrze dopasowany samochód to realny zysk dla firmy.

Niższa cena

Poleasingowy samochód ciężarowy można znaleźć w sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach, zwłaszcza jeśli porównuje się koszt zakupu pojazdów używanych do nowych. Również finansowanie takiego pojazdu jest niezwykle korzystne. Bardzo dobrą ofertę można znaleźć między innymi w MAN FS. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że pojazdy poleasingowe są często tańsze niż samochody używane, które są oferowane przez sprzedawców prywatnych.

Stan techniczny

Wśród głównych zalet wyboru poleasingowych samochodów ciężarowych można wskazać również bardzo dobry stan techniczny tego typu pojazdów. Ciężarówki pochodzące z leasingu są regularnie serwisowane w autoryzowanych punktach obsługi. Dzięki temu można mieć pewność, że były poddawane regularnym naprawom, jeśli wymagała tego sytuacja. Podczas napraw wykorzystywane były oryginalne części o najwyższych parametrach jakościowych, co zwiększa pewność trwałego i solidnego wykonania prac.

Młody wiek

Kolejną korzyścią wynikającą z wynajmu poleasingowego samochodu ciężarowego jest dość młody wiek pojazdów. Dzięki temu można mieć większą pewność bardzo dobrego stanu technicznego wybranego samochodu. Średni czas eksploatacji pojazdów ciężarowych w leasingu to mniej więcej trzy, cztery lata. Można uznać to za dość krótki czas, zwłaszcza jeśli porównuje się go ze standardowym czasem korzystania z samochodów używanych. Dodatkowo pojazdy poleasingowe mają udokumentowaną historię serwisową, w której można znaleźć informacje o wszystkich przeprowadzonych naprawach.

Korzystne finansowanie

Poleasingowy samochód ciężarowy będzie bardzo korzystnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw również z uwagi na możliwość otrzymania atrakcyjnego finansowania. Oferowane jest ono między innymi przez MAN FS. Samochody ciężarowe po leasingu można ponownie wziąć w leasing, a także kupić za gotówkę. Możliwe jest również wzięcie kredytu na ten cel lub podpisanie umowy wynajmu długoterminowego.

Redakcja 79level.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

balony na komunię
opakowania eko
Zmiana miejsca zamieszkania

Jesteś zainteresowany reklamą?

Zmiana miejsca zamieszkania