Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak wybrać idealny biustonosz? Zasady wyboru stanika

1 marca 2023 idealny biustonosz


Trudno znaleźć szafę którejkolwiek kobiety, w której nie znajdowałby się żaden stanik. Lecz czy zawsze ten element bielizny jest wybierany w odpowiedni sposób? Przekonaj się, jakimi zasadami wyboru biustonosza warto się kierować, aby móc cieszyć się idealnym elementem garderoby!

Jaki powinien być idealny biustonosz?

Każda kobieta będzie miała inne wyobrażenia względem tego, jak chciałaby, aby wyglądał jej biustonosz. Jedna postawi na uniwersalne rozwiązanie, sprawdzające się w każdej sytuacji, a inna będzie wolała posiadać kilka modeli, każdy na inną okazję i do innego stroju. Niezależnie od tego, do jakiej stylizacji będziemy potrzebować biustonosza, warto pamiętać, aby podczas jego wyboru nie kierować się wyłącznie względami estetycznymi, lecz również zadbać o to, aby nowy element stroju pasował do naszego ciała. Gdy więc np. nie byłoby rozmiaru idealnego dla nas w danym modelu, lepiej zdecydować się na inny, lecz w odpowiednim dla nas rozmiarze. Zdrowie oraz wygoda są przecież najważniejsze!

Jaki wybrać rozmiar biustonosza?

Podczas wyboru nowego biustonosza, koniecznie musimy kierować się zasadą wygody i odpowiedniego dopasowania. Przecież to właśnie dzięki stanikowi w odpowiednim rozmiarze będziemy mogły dobrze wyeksponować biust, aby pięknie się prezentował w każdym stroju. Co więcej, pamiętajmy, że w biustonoszu spędzimy wiele godzin w ciągu wielu dni, przez co musimy zadbać, aby spełniał on nasze oczekiwania względem wygody. Nie powinien być zbyt ciasny, gdyż może to powodować problemy z przepływem krwi, jak również nie powinien być zbyt ciasny. Co więcej, warto skupić się na wyborze odpowiedniej miseczki, aby piersi były utrzymane w ryzach i nie sprawiały nam problemu.

W jaki sposób znaleźć swój rozmiar biustonosza?

Jeśli nie jesteśmy pewne, czy dotychczasowy rozmiar noszonego przez nas biustonosza jest idealny, warto skorzystać z pomocy, która wskaże nam, czy nosimy odpowiedni dla nas element stroju. Jednym z takich narzędzi jest dostępny na stronie sklepu Conteshop kalkulator rozmiarów biustonosza – https://conteshop.pl/kalkulator-rozmiarow-biustonoszy. To ciekawe rozwiązanie pozwala na odnalezienie propozycji noszonego przez nas rozmiary poprzez podanie odpowiednich danych. Są to obwód ciała w klatce piersiowej oraz pod klatką piersiową. Dzięki temu przekonamy się, w jakich rozmiarach prawdopodobnie będzie nam najlepiej. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest zawsze przymierzenie danych kandydatów i sprawdzenie, w jakim rozmiarze będziemy się dobrze czuć.

Redakcja 79level.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

balony na komunię
opakowania eko
Zmiana miejsca zamieszkania

Jesteś zainteresowany reklamą?

Zmiana miejsca zamieszkania