Menu
../fortuna/

Ranking zakładów bukmacherskich

To, co najbardziej interesuje wszystkich początkujących typerów, którzy jeszcze nie wybrali swojego bukmachera, to ranking zakładów bukmacherskich. Na jego podstawie o wiele łatwiej wybrać firmę, w której będzie się obstawiało pieniądze. Czas na TOP 5 legalnych bukmacherów w naszym kraju.

TOP 5 legalnych polskich bukmacherów

W rankingu zakładów bukmacherskich uwzględniliśmy ofertę, promocje i bonusy, a także coś, co wyróżnia każdą z tych firm na tle innych.

5. LV BET

Listę otwiera LV BET, który wyróżnia się przede wszystkim zakładką z promocjami – i może od tego zaczniemy. Legalny Bukmacher ten oferuje nawet do 1500 złotych od dwóch pierwszych depozytów, a także do 20 złotych zwrotu na sporty wirtualne. Ponadto każdy, kto posiada karnet na drużyny, które sponsoruje LV BET otrzyma 50 złotych freebetu.

Ranking zakładów bukmacherskich 1 Bukmacherzy internetowi 2020

Poza tym wiele promocji tymczasowych, zmieniających się niemal co miesiąc i obejmujących wszystkie sport (w tym e-sport i sporty wirtualne).
Do tego dochodzi świetna, kompleksowa oferta, ponad 30. dyscyplin sportowych, zakłady na politykę – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

4. STS

Tuż za podium w rankingu zakładów bukmacherskich znalazł się STS – którego nikomu nie trzeba przedstawiać. STS to przede wszystkim ciekawa oferta, rozwinięta jak nigdzie indziej. Ponad 30. sportów, najlepiej rozwinięty e-sport, a także wiele sportów wirtualnych i Betgames, którego nikt inny na rynku nie ma – a jest to możliwość typowania gier hazardowych.

Promocji STS również ma kilka ciekawych. Na start możliwość zgarnięcia do 1200 złotych od pierwszej wpłaty i freebet 29 złotych. Do tego bezpieczne zakłady na e-sport, sporty wirtualne, czy Betgames (do 25 złotych zwrotu).

REJESTRACJA W STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

3. Betclic

Podium rozpoczynamy od firmy Betclic, która od 2019 roku działa legalnie. Oferta jest naprawdę dobra, jak na tak krótki okres funkcjonowania – wiele sportów niszowych, jak szachy, żeglarstwo czy golf, nie zapominając o e-sporcie.

Na start Betclic oferuje najwyższy cashback na rynku – do 550 złotych, a także kilka ciekawych promocji dla stałych graczy – multi+ (dodatkowe % do wygranej), czy boost – podwyższający kurs.
Wyróżniają się jednak cashoutem, który jest najbardziej rozwinięty na rynku – gracze mogą zakończyć kupon nawet w trakcie trwania spotkań.

2. Betfan

Drugie miejsce przypadło firmie Betfan. Ich wyróżnikiem jest – poza klasyczną ofertą sportową – najlepiej rozwinięta zakładka z rozrywką. W niej można obstawiać politykę, ekonomię, pogodę, czy show-biznes. Kilkadziesiąt kombinacji na najważniejsze zdarzenia z całego świata – to oferuje Betfan. Wśród promocji znajdziemy zakład bez ryzyka do 100 złotych, a także szansę na 3000 złotych od trzech pierwszych depozytów.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

1. Fortuna

Naszym wygranym w rankingu zakładów bukmacherskich jest Fortuna. Kompleksowa oferta, mnóstwo kombinacji zarówno na e-sport i sporty wirtualne, świetnie rozwinięta zakładka live i transmisje na żywo.

Oczywiście nie brakuje promocji – do 1000 złotych od pierwszego depozytu, freebet 20 złotych w formie 2800 punktów Klubu Fortuna Plus i zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wyróżniają się Strefą Typera, czyli forum bukmacherskim, gdzie każdy może podzielić się swoimi spostrzeżeniami na tematy sportowe, a także programem lojalnościowym, gdzie zebrane punkty można wymieniać na nagrody w specjalnym e-shopie.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Więcej o rankingu na https://www.obstawianie.net/ranking-bukmacherow-dla-poczatkujacego-gracza.html