Pożyczka czy karta kredytowa?

Posiadanie dobrej karty kredytowej na pewno jest to znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze niż noszenie przy sobie pliku banknotów, czy jednak można powiedzieć, że jest to rozwiązanie idealne? Pewnie nie, ponieważ dla większości z nas nawet tanie karty kredytowe to pieniądz zbyt abstrakcyjny, za mało rzeczywisty, taki, i w dodatku taki którym znacznie łatwiej się zadłużamy.

Cieszą się instytucje wydające karty płatnicze, ale i to do czasu, bo powyżej pewnej granicy (określonego pułapu) nie ma już szans na ściągnięcie swoich należności. Niemniej jednak to właśnie w najróżniejszych kartach-płaskich, internetowych i kredytowych, należy dopatrywać się przyszłości pieniądza na całym świecie. Stąd dla zainteresowanych tą formą pożyczania pieniędzy od banku przygotowaliśmy poniżej porównanie najlepszych kart kredytowych online.

Co wybrać kartę kredytową czy pożyczkę?

Jeśli masz dylemat pożyczka czy karta warto porównać oprócz kart kredytowych także i kredyty gotówkowe i ich koszty.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, info na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgzbnp.pl

Pożyczki w dzisiejszych czasach są ważne. Tak samo jak ludzie bogaci wybierają duże kredyty do finansowania własnych potrzeb, tak samo ludzie nie mający w krótkim terminie pracy, muszą posiadać możliwość do otrzymania gotówki, która w wielu wypadkach może pomóc im wyjść z dołka, oraz odpowiednio się rozwinąć. To prawda, dlatego też obecność pożyczek dla osób bezrobotnych, stanowi bardzo ważny aspekt w dzisiejszych czasach. Jeśli nie wiemy, czy bezrobotny dostanie kredyt, to warto z góry jest na to odpowiedzieć.

Niestety banki weryfikują dokładnie naszą sytuację finansową. Banki i tak pożyczają dużo pieniędzy, tak więc jeśli nie jesteśmy wiarygodnym klientem, co do spłaty naszego zobowiązania, nie ma szans ku temu, aby bank wydał nam pożyczkę.

Skoro ma możliwość wybierania w klientach bardziej stabilnych finansowo, będzie wybierał właśnie ich. Innym elementem są SKOKI czy Provident. Tutaj sytuacja jest o wiele lepsza, albowiem również i osoby bezrobotne mogą się obiegać o małe zobowiązania finansowe.

Dlatego jeśli szukasz kredytu gotówkowego dla bezrobotnego lub dla osoby która nie może udokumentować swoich przychodów – pożyczka w SKOKU Stefczyka jest najlepszym rozwiązaniem.

Warto też sprawdzić ofertę firmy Provident – mimo wysokiego oprocentowania – nie jest to typowa chwilówka oprocentowana 90% w skali roku.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl