Menu
../betfan/

Na kogo stawiają bukmacherzy w wyborach prezydenckich?

Godzina wyborów prezydenckich to czas decyzji. Sprawdź jak bukmacherzy typują wyniki wyborów prezydenckich…

W bieżącym tygodniu rozegra się I tura wyborów o fotel prezydenta. Przeto legalni bukmacherzy on line, a w tym i BETFAN.PL oferują bez liku zakładów nadzwyczajnych połączonych z wydarzeniem, jakim z wolna rozpoczyna żyć aktualnie cała Polska.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

DUDA CZY TRZASKOWSKI?

Natychmiast wystartujmy od tego, co najważniejsze. U owego legalnego polskiego bukmachera możecie typować, który pretendent wygra głosowanie prezydenckie. Na razie pewniakiem u bukmacherów jest bez wątpliwości Andrzej Duda, który praktycznie w jakim kolwiek sondażu okupuje 1 pozycję w rankingach.

Wprawdzie od kiedy Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla aspiranta wspieranego przez PO bardzo wzrosło. Tak bardzo, iż w niektórych prognozach zwycięża on nawet obecnego prezydenta. Co prawda trochę, mimo to jednak.

Eksperci w BETFAN oczekują, iż na 54% pokona przeciwników Duda. Szanse na to iż wyścig o fotel głowy państwa wygra Trzaskowski mierzone są na nieomalże 44%.
Wprawdzie Szymon Hołownia bądź Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie liczyć blisko 10% poparcia, to nie mają praktycznie najmniejszych możliwości na to, aby dotrzeć do II tury.

Na kogo stawiają bukmacherzy w wyborach prezydenckich? 1 Obstawiamy 2020

Analogicznie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń bądź chociażby Stanisław Żółtek. Wprawdzie ten ostatni pretendent wskutek projektu „Menelowe+” może w ocenie bukmacherów on line de facto uzbierać pewnie ze 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy w naszym Kraju dopuszczają do tego opcję typowania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, jak dużo pretendentów sumarycznie osiągnie chociaż 10.01% poparcia, a także jakie będą wyniki wszystkich postaci konkurujących o funkcję głowy państwa. Wiadomo, iż prawie na pewno będzie II tura. Co fajne, aktualnie dzisiaj możecie typować, jaki rezultat osiągną w niej Duda oraz Trzaskowski, którzy pewnie ewidentnie się w niej pojawią.

Koniec końców: każde typy, jakie potrzebowalibyście znaleźć odnośnie do wyborów na prezydenta znajdziecie na stronie www.betfan.pl.
Z pewnością jest tak sporo możliwości iż każdy typer znajdzie coś konkretnego do typowania.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl