Menu
../sts/

LVBET włącza opcję live streaming

Krajowy bukmacher wirtualny LVBET ciągle szlifuje swą ofertę bukmacherską – dzisiaj o live streaming meczy sportowych.

Wypuszczenie nowiutkiej strony w sieci (dla przypomnienia działa pod adresem www.lvbet.pl) dostarczyło szereg perspektywy podobnie jak dla nas, jak i dla typerów.
Przez cały czas staramy się wykorzystywać przestrzeń do włączania wszelkich nowości a także ulepszeń, przykładem były niedawno wprowadzone zakładki esportowe w wersji na komórkę.

LVBET wprowadza mecze live

Wprawdzie esport od jakiegoś okresu stanowi ważna z osi rozkwitu LVBET, to nie koncentrujemy się wyłącznie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw pomysłom również owych graczy, którzy wolą szablonowe dyscypliny. Szczególnie dla tych klientów pojawiła się dodatkowa nowiuteńka funkcjonalność – streaming zdarzeń sportowych.

Dołączenie streamingu meczy to nowy etap w zakresie realnie jak największego otwarcia się na krajowych grających.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Na dziś poszerzamy krajową działalność, wyruszamy naprzeciw śmiałym nurtom oraz implementujemy technologiczne możliwości świadczone przez innowacyjne media, w ten sposób aby LVBET.PL cały czas pogłębiał swą działalność na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do chwili obecnej streamy (gdyż tak kolokwialnie określana jest możliwość obserwowania spotkań live) z najistotniejszych zdarzeń które da się grać na zakładach używane były tylko w przypadku esportu. Dziś to się zmieni.

W wyniku tego pragniemy uatrakcyjnić naszym graczom okres spędzony na portalu LVBET.PL. Przez co będą mogli na żywo monitorować każde mniejsze wydarzenia sportowe dostępne w naszej ofercie na naszej stronie do typowania spotkań online.
Wśród nich obejrzymy spotkania m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Z czasem oferta streamingowa będzie rozszerzana o następne spotkania czy dyscypliny.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na Zakłady na Esport