Menu
../sts/

Kod promocyjny STS’u to spory bonus za rejestrację

Kod promocyjny czy to w STS czy w Totolotku to znaczy u legalnie funkcjonujących bukmacherów czasami jest wskazany, a najczęściej nie jest nam do niczego potrzebny. Generalnie reguła jest taka, że i bez kodu przy otwieraniu konta zdobędziemy sporo funduszy na start na grę na zakładach sportowych u bukmacherów w necie. I wskazane jest o tym zachowywać pamięć …

Na rynku jest wielu różnych zgodnie z prawem działających bukmacherów wirtualnych. Wśród nich jedną z fundamentalnych ról odgrywa bukmacher STS. Stąd ciężko się dziwić licznym użytkownikom, że chcą oni dołączyć do tego buka. Jest to w końcu synonim profesjonalizmu i efektywności w działaniu.
Równocześnie wskutek swojej pozycji na rynku ta instytucja mogłaby już jakiś czas temu odpuścić sobie starania. Tak wprawdzie nie jest, bo firma działa stale walcząc o klienta. Tak oto właśnie zdobyła ona sobie sympatię obstawiających
i ta ciągła symbioza prosperuje w najlepsze.

Kod promocyjny w STSie to VIPKOD

Pragnąc założyć u tego bukmachera konto, to z całą pewnością chcielibyśmy sprawdzić, czy są teraz jakieś darmowe zakłady w STS. Informacja ta jedynie napędzi naszą decyzję.

REJESTRACJA W STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

A najciekawsze jest to, że nadmieniony buk ma mnóstwo tego typu propozycji, a jedną z nich jest propozycja skorzystania z kodu promocyjnego dającego całkiem fajny bonus na start.

Jaki w STS dostaniemy rabat na start?

Jak już było nadmienione, nadrzędne
jest, aby nowy typujący już na starcie czuł się rozpieszczany. Tym samym w czasie zapisu musimy wprowadzić aktywujący kod: „VIPKOD„. Wówczas na nasze konto wpada suma 29 PLN bonusu bez wpłaty.

Świadczy to o tym, że jakikolwiek nowy gracz nawet nie jest zmuszony wpłacać jakiejkolwiek sumy, a i tak od bukmachera STS dostajemy podarunek, za który możemy obstawiać swoje inauguracyjne zakłady.
Stąd też tego typu kod promocyjny STS to bardzo dobry wariant na to, aby bez przesadnego szafowania poznać i zasmakować obstawiania meczy w typach bukmacherskich. Wyłącznym wymogiem jest to, że daną ilość razy trzeba rzeczonymi dodatkowymi kwotami obracać. Dopiero po owym fakcie zdołamy bez kłopotu spieniężyć je na swój rachunek bankowy.

Kod promocyjny STS'u to spory bonus za rejestrację 1 Bukmacherzy internetowi 2020

Jak widzisz, sposobów w materii przyciągania, uwagi nowo otwierających konta klientów jest mnóstwo, a ta wskazana w tym miejscu oferta jest w rzeczywistości strzałem w dziesiątkę.

Z tych powodów wypada – o ile interesuje nas typowanie zdarzeń on-line – założyć konto u tego bukmachera i zagarnąć na starcie bonus bukmacherski ładując kod promocji STS. Równocześnie warte nadmienienia jest to, że w żadnym razie na tym dodatku nie kończą się nasze bonusy na portalu www.sts.pl.

Można więc połączyć ze sobą parę przeróżnych promocji STSu, co naturalnie jest niezłym krokiem.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl