Menu
../fortuna/

Esport na komórce

Zakłady na Esport to doskonały sposób na zarabianie on-line – pod warunkiem iż chociaż trochę mamy o tym wiedzę.
Naturalnie duża część bukmacherów w Polsce dostarcza zakłady bukmacherskie na Esport, a w tej grupie jest oczywiście LVBET.

Który w ostatnim czasie uruchomił specjalną zakładkę esportową z okazałą ofertą kursów na żywo plus możliwością obserwowania pojedynków live. Aktualnie typerzy mogą robić użytek z tej zakładki na własnych telefonach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Zakłady na esport w LV BET

Oglądanie tudzież typowanie esportu na telefonie przenigdy nie było łatwiejsze. Dzisiaj specyficzna zakładka esport dostępna jest w praktycznym położeniu – na dedykowanej typerom podstronie.
Dołączenie tej funkcjonalności w dużej mierze skróci czas niezbędny na postawienie kuponu a co więcej ułatwi wypatrzenie najciekawszych meczów w w największym stopniu fajnych grach.

Następnym ciągiem zmian w odmianie mobile LVBET było wdrożenie obserwowania streamów z rozlicznych meczów odbywających się w trakcie w ramach meczów eSportowych. Do dziś przystępne były one zaledwie w edycji na laptopy LV BET, teraz najlepsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends tudzież wiele pozostałych będzie można odtwarzać także na ekranach komórek oraz padów.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Esport – prężny

LVBET raz po raz mocniej otwiera się na esport, dzisiaj wykonujemy to z ogromną dynamiką. Ciągle pragniemy się rozwijać w tym kierunku, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w edycji na komórkę jest tego odpowiednim przykładem.
Polepszamy nie tylko własny produkt, lecz też poszerzamy swoją działalność na nowych rynkach, do jakich naturalnie zdołamy zaszeregować esport – powiedziała Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

LVBET

Tenże legalny bukmacher on line funkcjonuje na polskim rynku od paru lat. Dotychczas firma zaangażowała się w rozwój różnych dyscyplin i parunastu klubów sportowych. LVBET jest donatorem kluczowym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a dodatkowo oficjalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź.

Do tego, „wszedł” w sponsoring lokalnej transmisji gier CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę