Menu
../sts/

Ekstraklasa w Superbet + oferta specjalna

Typowanie Ekstraklasy zdoła dać znaczny dochód – pod warunkiem iż wiemy jak obstawiać te spotkania u buka. Ponadto niekiedy legalnie oferujący zakłady bukmacherzy online wrzucają na swoje stronki darmowe zakłady na mecze Ekstraklasy, dzięki temu możemy dodatkowo zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak dokładnie jest teraz – dzięki ofercie na www.superbet.pl

Z uwagi na start Ekstraklasy ów legalnie działający bukmacher internetowy wystartował z nowiutką kampanią dla nowo zakladających konta graczy zakładów bukmacherskich (planują robić takie kampanie co tydzień).
A my typerzy tylko na tej akcji promocyjnej skorzystamy.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Oferta na Ekstraklasę

Prócz bonusu powitalnego jakikolwiek z nowo zakladających konta użytkowników, który zarejestruje się w okresie 29.01 a 31.01 pozyska kolejny dodatek.

Ważne! Przedstawiana promocja zapewne będzie co jakiś czas prolongowana.

Istotne reguły oferty Superbet

1) Jeżeli użytkownik wpłaci minimum 50 zł plus obstawi 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to dostanie niezależnie od promocji przy rejestracji, dodatek w wysokości 50 zł,

2)Jeżeli użytkownik wpłaci min 100 zł plus obstawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to dostanie niezależnie od promocji przy rejestracji, dodatek w wysokości 100 zł.

3) Jeżeli użytkownik wpłaci min 150 zł plus obstawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to dostanie niezależnie od promocji przy rejestracji, dodatek w wysokości 150 zł.

Warunki niniejszej promocji odnajdziecie na superbet.pl/powrot_ekstraklasy

Do tego wystartowali oni dodatkowo z kolejną pulą Super Game. Całkowita pula do zdobycia to 100 000 zł więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje