Menu
../sts/

Bukmacherzy a walki MMA

Legalny bukmacher online Fortuna oraz Federacja KSW (organizacja MMA), zaczęły współpracę. A to znaczy zakłady wzajemne na walki KSW u tegoż buka.
Parafowany 2-letni kontrakt obejmuje każde starcia w klatce KSW zamierzone na 2020 oraz 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie widoczne przy zdarzeniach planowanych przez Organizację KSW. Bukmacher stworzył dla amatorów MMA liczne bonusy, turnieje i zakłady dodatkowe, które znajdziecie w formalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Obstawiaj walki KSW z bukmacherem Fortuna

Nieprzerwane rozwijanie partnerstw w biznesie jest dla nas kluczowe w rozwoju nie wyłącznie samej Organizacji KSW, ale i całej dyscypliny sportowej. Niesłychanie się cieszę, że do gremia sojuszników przystąpił lider zakładów wzajemnych w Polsce, jaki będzie nam asystować nie wyłącznie na rynku polskim, ale dodatkowo przy naszych zagranicznych wydarzeniach.

„Niesłychanie cieszę się z przedsięwziętej kooperacji i mam wiarę, że dostarczy ona obu organizacjom multum satysfakcji.” – odpowiada Martin Lewandowski, szef Organizacji KSW.

Sygnowanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas prostą decyzją. Od długiego okresu obserwujemy duży wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to szanowana oraz wyjątkowo szeroko rozpoznawalna organizacja w świecie sportów walki, z tej przyczyny wierzymy, że za sprawą tej kooperacji Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla wszelkich entuzjastów MMA a także dotrze do coraz to liczniejszej grupy osób obserwujących każde wydarzenie aranżowane przez Federację KSW.

Już dzisiaj oferujemy najwyższą liczbę zakładów prematch i live w Polsce na wszelkie najważniejsze gale na świecie, a mogę zagwarantować, że zacząwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa a także marketingowa będzie jeszcze bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie i dodatkowo jedna z największych na świecie. To aktualnie dodatkowo wtóre obok Tour de Pologne polskie przedsięwzięcie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach wyprawionych przez KSW w Polsce, Anglii tudzież Irlandii konkurowało przeszło 300 zawodników.
KSW od 16 lat kreuje historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu wyjątkowe gale MMA na starym kontynencie. Organizacja propaguje dyscyplinę i formuje jej sportowe sławy.

Ostatnimi czasy Federacja święci doniosłe sukcesy: zrealizowała wzorcowo drugą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wtedy to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo unikalne przedsięwzięcia za granicą – w Irlandii, Chorwacji bądź UK.

Graj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zestaw firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, sporej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W naszym Kraju ów legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on line prowadzi działalność w kanale on-line na www.efortuna.pl plus w aplikacjach mobilnych na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej powyżej 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

KSW TYPY masz na obstawianie.net