Opieka nad stroną WWW

Oferujemy usługę zarządzania treścią, edytowania oraz pozycjonowania stron internetowych. Powierzając opiekę nad stroną specjalistom, oszczędzasz swój czas i zyskujesz pewność, że strona zachowa profesjonalny wygląd.

Co zyskujesz powierzając nam opiekę nad swoją stroną?

Ponieważ dysponujemy fachową wiedzę branżową, możemy wprowadzić niezbędne zmiany na stronie internetowej, dzięki czemu korzystanie z niej stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Znajdziemy i usuniemy ewentualne niedoskonałości kodu, zadbamy również o stronę wizualną. Z naszą pomocą serwis internetowy twojej firmy nabierze profesjonalnego wyglądu. Proste prace, związane z aktualizowaniem treści, wykonujemy za wyjątkowo atrakcyjną cenę. Dodatkowo oferujemy usługę pozycjonowania strony. Pozwala to znacznie poprawić wyniki wyszukiwania, zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnokrajowym. Naszym celem jest więc poprawa funkcjonalności oraz popularności konkretnych stron internetowych. Poprzez odpowiedni dobór skutecznych rozwiązań, w krótkim czasie osiągniemy w pełni zadowalające wyniki. Z przyjemnością podejmiemy także dłuższą współpracę,  związaną z regularnym aktualizowaniem treści.

Usługi oferowane przez naszą firmę

Świadczymy wysokiej jakości usługi, związane z opiekowaniem się stronami internetowymi. Zarządzamy stronami tworzonymi  w systemie Drupal oraz innych systemach CMS. Chętnie podejmiemy się realizacji zleceń, związanych z takimi usługami jak:

  • modyfikowanie informacji zawartych na stronie,
  • aktualizowanie treści, na przykład oferty handlowej,
  • wprowadzanie treści na potrzeby SEO,
  • modyfikowanie wyglądu strony.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie zadania związane z aktualizowaniem strony internetowej w wyjątkowo krótkim czasie. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dostosujemy wygląd i funkcjonalność strony, dokładnie uwzględniając przy tym życzenia klienta. Zajmujemy się także rozbudową serwisów internetowych i dodawaniem podstron.