Top 10 aplikacji na androida dla właścicieli firm

Coraz więcej użytkowników smartfonów wykorzystują je żeby jeszcze lepiej prowadzić swój biznes przedstawiam wam listę moim zdaniem 10 najlepszych DARMOWYCH aplikacji na androida które polecam każdemu właścicielowi własnego biznesu nie zależnie od jego wielkości.

10. Wunderlist

Bardzo ciekawa lista zadań

Wunderlist do pobrania z: Google Play

 

9. Trello

Aplikacja do zarządzania różnego rodzaju listami / zadaniami do wykonania.

Trello do pobrania z: Google Play

 

8. Google Keep

Bardzo ciekawa Alternatywa dla trello prosto od Google.

Google Keep do pobrania z: Google Play

 

7. Google Analytics

Nie ma to jak sprawdzać wejścia na naszą stronę internetową za pomocą Google Analytics.

Google Analytics do pobrania z: Google Play

 

6. Adobe Reader

Potrzebna aplikacja do przeglądania plików PDF.

Adobe Reader do pobrania z: Google Play

 

5. Skype

Chyba na chwilę obecną najbardziej popularna aplikacja do rozmawiania dzięki niej możemy być ciągle w kontakcie z potencjalnymi klientami.

Skype do pobrania z: Google Play

 

4. Dropbox

Jedna z najlepszych aplikacji służących do przechowywania plików w chmurze zapewne każdy już z tego korzysta a jeżeli nie to Polecam!

Dropbox do pobrania z: Google Play

 

3. Pushbullet

Rewelacyjna aplikacja dzięki niej przesyłanie informacji z waszego smartfonu / tabletu na komputer jest na wyciągnięcie reki! dodatkowo powiadomienia z telefonu wyświetlają nam się na naszym telefonie. Gorąco Polecam!

Pushbullet do pobrania z: Google Play

 

2 Tapatalk / Forum Fiend

Jeżeli prowadzimy biznes w pewnej niszy bardzo ważne jest również byśmy się wypowiadali na forach powiązanych z naszą niszą dla jeszcze większej widoczności naszej marki aplikacje tkaie jak Tapatalk / Forum Fiend pomagają nam w tym i dostarczaja powiadomień o odpowiedziach / wiadomościach prywatnych a dzięki użyciu razem z aplikacją Pushbullet mamy powiadomienia na pulpicie.

Tapatalk do pobrania z: Google Play

Forum Fiend do pobrania z: Google Play

 

1. Facebook Pages

Każdy kto prowadzi swój własny biznes powinien mieć swoj Fanpage na Facebook'u wiem że wielu z was może się nie zgodzić z tym zdaniem ale posiadanie Fanpage'a na Facebook'u daje bardzo dużo mocy w wyszukiwarkach dla waszej strony internetowej dzięki tej aplikacji możemy w łatwy sposób zarządzać naszymi stronami i otrzymywać powiadomienia odnośnie nich.

Facebook Pages do pobrania z: Google Play

 

Jeżeli nie dodałem waszej ulubionej aplikacji podzielcie się opinią o niej w komentarzach i dajcie znać innym co wy polecacie!