Blog

Jak dodać wymagane pola do Formularza Kontaktowego w PHP HTML 5 i CSS 3

Jak dodać wymagane pola do Formularza Kontaktowego w PHP HTML 5 i CSS 3

Z uwagi na spore zainteresowanie postem który jakiś czas temu napisałem "Jak stworzyć prosty formularz kontaktowy w HTML 5, CSS 3 i PHP" i faktu że chcieliście zrobić trochę bardziej rozbudowaną wersję która sprawdza czy dane wymagane pole jest wypełnione przed wysłaniem napisałem tą krótką dość kontynuacje tamtego Postu mam nadzieje że wam przypadnie do gustu. a więc zaczynamy!
 

Jak stworzyć prosty formularz kontaktowy w HTML 5, CSS 3 i PHP

Dziś pokażę jak w prosty sposób możemy stworzyć formularz kontaktowy i dodać go na naszą stronę zrobioną w HTML'u. Będzie wymagana podstawowa wiedza odnośnie kodu HTML CSS.

Zalecam korzystać z programu do pisania kodu innego niż zwykły notatnik, specjalne edytory tekstu kolorują składnie naszego kodu i pokazują nam jeżeli popełniliśmy błąd.

5 najlepszych edytorów tekstu

Dla każdego początkującego programisty czy twórcy stron internetowych najważniejszym narzędziem jest to w którym będzie pisał swój kod, a odpowiedni edytor tekstu właśnie do tego służy tylko że jest ich wiele i każdy ma coś w sobie wartego uwagi, sporządziłem listę pięciu moim zdaniem najlepszych i najbardziej popularnych edytorów tekstu.